Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Hakkımızda

EGEA ALÜMİNYUM San ve Limited Şirketi 2017 yılında faaliyete geçmiş olup sektöründe en iyilerden olmayı en büyük hedefi haline getirmiştir.

2004 yılından beri cam balkon, pvc ve bilimum yapı malzemeleri konusunda alanında bir numara olan şirketimiz 2014 yılında bu istikrarlı ilerleyişini inşaat alanında da sürdürmüştür. 2017 yılında ise alüminyum sektörüne yatırım yaparak yeni markası olan EGEA ALÜMİNYUM SAN. TİC. LİMİTED şirketini kurmuştur.

İnşaat ve yapı sektöründe ihtiyaçları bilmekte vizyonunu bu sektörün ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirmektedir.

Fabrikamız 20.000 m2 açık alan 6000m2 kapalı alana sahip olup MALATYA 1. Organize Sanayi bölgesinde hizmet vermektedir. EGEA Alüminyum entegre tesislerinde son teknoloji makine ve teçhizatları ile alanında en donanımlı tesislerdendir. Bünyesindeki ekstrüzyon pres hattı, eloksal yüzey kaplama tesisi ve elektrostatik toz boyama hattı ile tecrübeli AR-GE ve kalite kontrol ekibi ile müşterilerine en kaliteli ürünü sunmayı kendine görev edinmiştir. Ayrıca gelişen teknolojiyi, yenilikleri sektörün ihtiyaçlarını yakından takip edip yatırımlarını bu yönde yapmaya devam etmektedir.

Kurucu ve çalışanlarına kadar genç ve enerjik bir kadroya sahip olup bu farkını da müşterilerine getirdikleri akılcı çözümler ve yaratıcı AR-GE çalışmaları ile göstermiştir.

EGEA Alüminyum ürettiği ürün kalitesini devamlı yükseltmeyi, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamayı ve sektöründe en iyi olmayı kendisine ilke edinmiştir.

Ayrıca EGEA Alüminyum Türkiye’deki iç pazarın yanı sıra orta doğu ve Avrupa'da kendini kanıtlamayı hedeflemektedir.