Giriş Yap

Şifremi Unuttum

PANORAMİK CAM BALKON

AKLINIZDAKİ TÜM CAM BALKONLARI SİLİN VE İLKLERİ YAŞAMAYA HAZIR OLUN!!!

CAM BALKONUN YÜKSELEN YILDIZI EGEA ALÜMİNYUMDAN EZBERBOZAN BULUŞ PATENTLİ SİSTEM...

Dünyada İLK ve  TEK,                                                          

Buluş Patentli Özel Tasarım,                                              

Üst Düzey Su ve Rüzgar Yalıtımı,                                       

Manuel ya da Motorlu Kullanım,

Tek Hamlede Cephesel Açılım,

Sorunsuz Perde Kullanımı,

Estetik ve Zarif Görünüm,

Yüksek Kullanım Kolaylığı...

 1.ESTETİK

Sistem profillerini olabildiğince ince ve zarif tasarladık.Bu sayede kesintisiz ve panoramik özellikte manzara keyfi sizleri bekliyor.

2.YALITIM

Özenle ve her detayı düşünülmüş tasarımıyla en iyi yalıtım iddiasında bulunan emsallerinden 2 kat daha fazla su ve rüzgar yalıtımı sağlar. Gizli tasarım su tahliye kanalları ve panoramik sisteme özel üretilmiş contalarla maximum yalıtım sağlanmıştır.  

3.NASIL TEMİZLERİM

 Diğer sistemlerdeki gibi tek tek kanat açma derdi olmadan rahatlıkla 4 kanadı birden temizleme imkanı...

4.GÜVENLİ Mİ?

Özel tasarım kilitler sayesinde kilit kapalı olduğu sürece kanatların açılma ihtimali yoktur.Ayrıca en alttaki kanat korkuluk görevi görmekte olup çocuklu aileler için de güvenle kullanılabilir...

5.KANATLAR TEHLİKE ARZ EDER Mİ?

90 kg'lık kanatlar kasa profili içerisinde 1600 kg kapasiteli çelik halatlarla asılmış olup tekerlerle desteklenmiştir. Aklınıza halatlar kanadı taşır mı sorusu gelmesin diye extra bir güvenlik bariyeri tasarlanmış olup olağan dışı bir güvenlik açığına karşı kilitleme mekanizması devreye girecek kanatlar kasa içerisinde sıkışarak hareketsiz kalacaktır. Sistem düşey olarak hareket ettiği için rüzgarda kanatların hareket etme ihtimali yoktur...

6.PERDE KULLANIMI NASIL?

Piyasada kullanılan diğer cam balkonlarda kanat içeriye doğru açıldığından perde kullanımını zorlaştırmaktadır. Panoramik cam balkonda ise kanat açılımları dikey doğrultuda olduğu için perdeyi açmadan kanatlar rahatça açılabilmektedir. Balkon sadece havalandırılmak istendiğinde ise en üstteki kanat pistonlarla dışa açılarak yine güvenle balkon havalndırılabilir.

7.SİNEKLİK UYGULANABİLİR Mİ?

Talep doğrultusunda panoramik cam balkon üzerine sineklikler monte edilerek yaz mevsiminde de rahatça ve güvenli kullanım sağlar.

8.HER MEKANA UYGUN MU?

Müstakil veya apartman daireleri, villalar, kış bahçeleri, verandalar, dükkanlar, iş yerleri, kafeler, restauranlar kısacası tüm iç ve dış mekanlara uygulanabilir.

9.MONTAJ

L yada U farketmeksizin tüm mekanlara uygulanabilmekte olup ayrıca diğer sistemlere göre daha pratik ve kısa sürede montaj imkanı vardır.

 

 

PANORAMİK CAM BALKON İLETİŞİM:

Bülent  TEMURHAN  -  0534 400 42 42 
İnstagram: @egea_aluminyum